Главная Пресс-релизы (укр) 1-го травня 2012 р. логістичний ринок Чеської Республіки став свідком успішного об'єднання логістичних компаній

Разместить рекламу на сайте

1-го травня 2012 р. логістичний ринок Чеської Республіки став свідком успішного об'єднання логістичних компаній
07.01.2013 17:07


1-го травня, 2012 р. логістичний ринок Чеської Республіки став свідком успішного об'єднання логістичних компаній Raben Logistics Czech a.s.,, Transkam-Logistik spol. s r.o. та Raben Trans European Czech s.r.o. Відтепер, компанія Raben Logistics Czech s.r.o. є одним із найбільших провайдерів логістичних послуг в країні.

«Інтеграція компаній є надзвичайно складним процесом. Таке рішення є результатом попереднього досвіду та аналізу ряду даних – сервісного портфеля, прибутковості, позиції на ринку, моделі управління та корпоративної культури. Завжди, коли ми досягаємо цілей Групи, ми знову готові до подальшого росту»,- коментує Евальд Рабен, Генеральний директор та власник Групи Рабен.

Група Рабен присутня на чеському ринку з 2008 р. після придбання 60% акцій логістичного оператора Setto, що до цього працював у Чехії та Словаччині впродовж 8 років. У 2009 р. Група викупила залишок акцій Setto та стала єдиним її власником. Слідом за цим, у 2010 р. було куплено Transkam-Logistik spol. s r.o., компанію-лідера в галузі логістичного обслуговування продуктів харчування. І нарешті, минулого року до складу Групи приєднано чеські та словацькі компанії Wincanton, а також її транспортну мережу в Німеччині та бізнес у Словаччині, Польщі та Угорщині.

Сьогодні Raben Logistics Czech s.r.o. – це сучасні складські потужності площею більш ніж 70 000 м2 та мережа терміналів по всій країні.

"Це злиття - не тільки формальність. Воно дозволить інтенсифікувати наші процеси за рахунок більш щільної мережі представництв, зростанню об’ємів внутрішніх і міжнародних поставок та обміну інтелектуальними й технічними розробками. Зараз клієнти Компанії мають доступ до інтегрованого портфелю послуг, що надасть розширені переваги їх бізнесу",- говорить Роман Махачек, Директор Raben Logistics Czech s.r.o. та Raben Logistics Slovakia.

Рабен Україна - європейський 3PL оператор, що з 2003 року надає послуги з комплексного логістичного обслуговування для провідних світових та вітчизняних виробників, дистрибуторів та оптово-роздрібних мереж. Площа складських приміщень компанії складає більш ніж 59 000 м2. Власна система збірних вантажів дозволяє здійснювати поставки товарів в будь-який регіон України за найкращими показниками якості. Завдяки розгалуженій мережі представництв Групи Рабен, власному МЛС та зоні митного контролю Рабен Україна пропонує регулярні рейси з імпорту та експорту у всі країни Європи.

Контакти для зв’язку:

Анна Хоменко, Спеціаліст з маркетингу Рабен Україна, e-mail: Anna.Khomenko@raben-group.com

Богна Блащяк, Директор з маркетингу Групи Рабен, e-mail: Bogna.Blasiak@raben-group.com 

Рекламный блок

Наша кнопка

Если Вам понравился наш сайт, Вы можете разместить нашу кнопку у себя на сайте (блоге)

Пример кнопок

БаннерБаннер

Перейти к выбору кнопок

Объявления и реклама в сфере логистики и транспорта Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Яндекс цитирования Проверка тИЦ и PR Яндекс.Метрика